Bremsklappen

Bremsklappen

16mm high … Bremsklappen für Modellflugzeuge sind in der Länge 220 mm bis 440 mm hergestellt. Ihre Bauhöhe 16 mm predestiniert sie für Modelle kleineres Maßes.
Die Steuerung der Bremsklappe führt durch den Klappenhengst,welcher mit Servomechanismus betätigt ist.

10mm high … Bremsklappen für Modellflugzeuge sind in der Länge 170 mm bis 265 mm hergestellt. Ihre Bauhöhe 16 mm predestiniert sie für Modelle kleineres Maßes.
Die Steuerung der Bremsklappe führt durch den Klappenhengst,welcher mit Servomechanismus betätigt ist.

Brzdící klapky s dvojím jištěním

Na základě požadavků našich zákazníků jsme pomocí druhého táhla u klapek stavební výšky 16 mm a délek 400 a 440 mm vytvořili jištění i vnějšího konce klapek, které ještě lépe zabraňuje odsátí vrchní lišty. Tyto i jiné druhy je možno vyrobit rovněž s červenou povrchovou úpravou střední a vrchní lišty. Nabídka červeného eloxu je uvedena v ceníku.

Brzdící klapky 550, 600 mm

Pro modely v měřítku 1:2,5 jsou určeny klapky v délkách 550 a 600 mm. Jsou vyrobeny z hliníku tloušťky 1,5 mm a jejich stavební výška je 28 mm. Ve vysunutém stavu vyčnívají maximálně 58 mm nad obrys křídla. Střední a vrchní lištu je možno nově zabudovat do laminátové vany. Ovládání klapek je přes uhlovou páku, na kterou postačuje tah standardního serva.