Brake Flaps

Brzdící klapky jednoduché

16mm high … these brake flaps are designed as well as manufactured in length from 220 to 440 mm. Their building height 16 mm is for using into the modells with smaller scale of the execution. The operating of above mentioned brake flaps is provided by means of connecting rod. There is a sufficient traction by micro servo.

10mm high … these brake flaps are designed as well as manufactured in length from 170 to 265 mm. Their building height 10 mm is for using into the modells with smaller scale of the execution. The operating of above mentioned brake flaps is provided by means of connecting rod. There is a sufficient traction by micro servo.

Brzdící klapky s dvojím jištěním

Na základě požadavků našich zákazníků jsme pomocí druhého táhla u klapek stavební výšky 16 mm a délek 400 a 440 mm vytvořili jištění i vnějšího konce klapek, které ještě lépe zabraňuje odsátí vrchní lišty. Tyto i jiné druhy je možno vyrobit rovněž s červenou povrchovou úpravou střední a vrchní lišty. Nabídka červeného eloxu je uvedena v ceníku.

Brzdící klapky 550, 600 mm

Pro modely v měřítku 1:2,5 jsou určeny klapky v délkách 550 a 600 mm. Jsou vyrobeny z hliníku tloušťky 1,5 mm a jejich stavební výška je 28 mm. Ve vysunutém stavu vyčnívají maximálně 58 mm nad obrys křídla. Střední a vrchní lištu je možno nově zabudovat do laminátové vany. Ovládání klapek je přes uhlovou páku, na kterou postačuje tah standardního serva.